Strona głównaLatarnia morskaMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wydarzenia organizowane w filiach w całym mieście.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wydarzenia organizowane w filiach w całym mieście.

Biblioteka Działki Leśne (ul. Śląska 56) zaprasza dzieci w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 17:00 na głośne czytanie książek. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym.

Biblioteka z Pasją (Al. Zwycięstwa 96/98, PPNT, bud. I) serdecznie zaprasza na drugą serię warsztatów komiksowych z Jakubem Kijucem, autorem komiksów i wydawcą, twórcą m.in. serii „Konstrukt” oraz „Jan Hardy”. Spotkania odbędą się 26 stycznia o godz. 17:00 oraz 27 stycznia o godz. 11:00.

Biblioteka Oksywie (ul. Podchorążych 10 A) zaprasza dzieci powyżej 7. roku życia 29 stycznia o godz. 14:00 na literacko-plastyczne spotkanie z magią: poznamy niezwykłe postaci ze świata magii i czarów oraz wyczarujemy kreacje na bal czarownic i czarnoksiężników. 30 stycznia o tej samej godzinie zapraszamy na quiz i wspólne zabawy ruchowe.

Biblioteka Obłuże (ul. Boisko 6) zaprasza 1 lutego o godz. 17:30 na spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską, pisarką i teatrolożką, autorką powieści historycznych. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Obłuże kulturalne”.

2 lutego o godz. 16:30 w Bibliotece z Pasją (al. Zwycięstwa 96/98) startujemy z rozgrywkami gier planszowych! Zapraszamy na wspólne granie oraz turniej Neuroshimy Hex.

Biblioteka Dąbrowa (ul. Nagietkowa 73) zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat do udziału w konkursie plastycznym – tematem prac będzie ulubiona baśń autorstwa Charlesa Perrault. Termin składania prac to 13 marca, uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 4 kwietnia. Szczegóły konkursu na stronie bibliotekagdynia.pl

 

Wystawy

Wypożyczalnia Centralna (ul Abrahama 60) zaprasza do oglądania wystawy fotograficznej „Nadmorskie opowieści”. Ekspozycję zdjęć w morskim klimacie zorganizował Klub Miłośników Fotografii działający przy YMCA Gdynia w ramach Akademii Srebrnego Wieku. Wystawę oglądać można w oknach wystawowych biblioteki w dniach 9 stycznia – 8 lutego.

Przeczytaj również

Najnowsze