ARESZT ZA KILKASET PORCJI NARKOTYKÓW // KOMENDA MIEJSKA POLICJI W GDAŃSKU

Kryminalni wspólnie z policjantami do walki z przestępczością narkotykową z gdańskiej komendy miejskiej zatrzymali 28-letniego mieszkańca Gdańska, który miał ukryte w mieszkaniu kilkaset porcji narkotyków. Mężczyzna decyzja sądu trafił do aresztu. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

Kryminalni oraz policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z gdańskiej komendy miejskiej podczas swojej pracy zdobyli informację o mieszkańcy dzielnicy Młyniska, który w mieszkaniu przechowywał narkotyki. Funkcjonariusze zajęli się sprawą, dokładnie sprawdzili posiadane Informacje, ustalili tożsamość mężczyzny oraz jego adres.

Na początku tygodnia policjanci pojechali do mieszkania mężczyzny i je sprawdzili. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w schowku pod schodami dwa słoiki, w których były marihuana i amfetamina.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione narkotyki i przekazali je do ekspertyzy biegłemu sądowemu. Zabezpieczone narkotyki to 327 porcji amfetaminy oraz kilka porcji marihuany.

28-letni mieszkaniec Gdańska został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Na podstawie zgromadzonych przez policjantów dowodów oraz opinii biegłego sprawca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora sąd zadecydował, że najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi 10 lat więzienia.

http://www.gdansk.policja.gov.pl/pm1/informacje/wiadomosci/90538,Areszt-za-kilkaset-porcji-narkotykow.html