POLICJANCI SZUKAJĄ SPRAWCY NAPADU NA BANK. ROZPOZNAJESZ GO? POWIADOM POLICJANTÓW

Policjanci pracują nad sprawą napadu na bank, do którego doszło wczoraj przy ul. Kartuskiej w Gdańsku. Policjanci do sprawy zabezpieczyli wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami.

Wczoraj po godz. 12.00 policjanci odebrali zgłoszeni o rozboju, do którego doszło w na gdańskich Siedlcach. Sprawca z zasłoniętą maseczką twarzą wszedł do placówki jednego z banków i grożąc użyciem noża, zmusił pracownika do wydania pieniędzy, po czym uciekł. Na miejsce natychmiast został wysłany najbliższy patrol, przewodnik z psem tropiącym oraz policyjna grupa dochodzeniowa śledcza. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, ustalili i przesłuchali świadków. Policyjny technik zabezpieczył ślady oraz sporządził dokumentację fotograficzną.

Sprawą zajęli się także kryminalni, którzy rozmawiali z mieszkańcami sąsiednich nieruchomości, zabezpieczyli monitoringi w różnych częściach miasta, na którym znaleźli wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z napadem. Policjanci sprawdzają zdobyte już informacje, aby jak najszybciej zatrzymać tego mężczyznę. Śledczy zdecydowali również o tym, aby przekazać wizerunek mediom.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 112 lub bezpośrednio do dyżurnego komisariatu 47 741 68 22

http://www.pomorska.policja.gov.pl/pom/informacje/wiadomosci/90536,Policjanci-szukaja-sprawcy-napadu-na-bank-Rozpoznajesz-go-Powiadom-policjantow.html