Firma 100-lecia Niepodległości

Firma 100 lecia Niepodległości

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. został uhonorowany tytułem: Firma 100-lecia Niepodległości. Podczas uroczystej gali – w imieniu Zarządu – nagrodę odebrał Leszek Jurczyk, dyrektor ds. strategii i rozwoju.

Do udziału w plebiscycie zgłoszone zostały nie tylko największe przedsiębiorstwa, ale także mniejsze, często działające lokalnie firmy rodzinne. Spośród nich kapituła nagrody Firma 100-lecia Niepodległości zdecydowała się na wytypowanie stu firm, na które czytelnicy Gazety Polskiej mogli oddać swoje głosy. Zwieńczeniem akcji była gala, która odbyła się 5 listopada br. w Warszawie. Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli władz państwowych, instytucji publicznych, organizacji gospodarczych oraz przedsiębiorców.

– To dla nas wielki zaszczyt, honor oraz ogromna satysfakcja ponieważ doceniono znaczenie i historyczną rolę Portu Gdynia wśród polskich portów podkreśla- Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. -Tytuł: Firma 100-lecia Niepodległości zobowiązuje i jest dowodem na to, że od lat Port Gdynia jest wysoko notowany w rankingach, a nasze sukcesy zostały docenione przez kapitułę nagrody Firma 100-lecia Niepodległości.

Nagroda główna dla firmy 100-lecia trafiła do PKO Banku Polskiego.

Firma 100 lecia Niepodległości